Фітнес в домашніх умовах


Останнім часом все більше  жінок страждає від проблем, пов'язаних із зайвою вагою. Особливо швидко фігура втрачає свої обриси взимку, тому що в холодну пору року спосіб життя стає малорухливим, збільшується апетит, та й калорійність їжі також зростає.
Бажання привести себе у форму до літа змушує багатьох жінок приймати радикальні заходи. Багато хто, наприклад, знаходять вихід в екстремальних дієтах. Відомий ефект від них дійсно наступає, але врахуйте, Ваша радість триватиме недовго. Організм, розтративши накопичений жир, буде прагнути накопичити його знову зі збільшеною швидкістю, і незабаром від Вашої красивої фігури не залишиться й сліду. 

Не катуйте себе даремно, але і не впадайте у відчай! Згадайте про прекрасну альтернативу дієт, тобто про заняття спортом або фітнесом. Результат від занять буде, звичайно, менш помітний, ніж від дієти, але зате він буде більш довготривалим. А якщо Ви втягнетеся і почнете отримувати від виконуваних вправ задоволення, і не будете переривати їх навіть влітку, то Вашiї фігурі незабаром будуть заздрити всі Ваші подруги, знайомі і колеги по роботі. 

Звичайно, Ви можете сказати, що Ви дуже зайнята людина, Ваш час розписано по хвилинах, і на спортивний зал часу зовсім не залишається та й від домашніх справ Вас ніхто не звільнить. Тоді ми пропонуємо Вам такий варіант: перетворите у фітнес-зал простір вашої квартири! Отже, приступимо. 

Фітнес в домашніх умовах 

Вправа № 1: мийте підлогу, не користуючись шваброю, стежте за тим, щоб при повільних нахилах для віджимання ганчірки напружувалися всі групи м'язів. 

Вправа № 2: якщо Вам необхідно подивитися в сторону або назад, робіть це без повороту тiла, намагайтеся повертати тільки голову. Незабаром ви побачите, якими красивими стануть Ваші шия і підборіддя. 

Вправа № 3: якщо Ви зайняті на кухні, то у вільний час (поки вариться каша або бульйон) робіть по черзі махи ногами вперед-назад, тримаючись за одвірок. 

Вправа № 4: якщо Вам необхідно дістати що-небудь з антресолі, то підніміться навшпиньки, витягнувши руки вгору, а опускайтесь повільно. 

Вправа № 5: коли Ви миєте посуд, дуже корисно давати навантаження ступням. Для цього підніміться, потім опустiться на всю ступню, а потім відірвіть від підлоги носки і стійте на п'ятах - і так до тих пір, поки в раковині не залишиться посуду. 

Вправа № 6: зробіть саморобну гантель з пластикової пляшки (1-1.5 л), наповнивши її водою; згинайте і розгинайте спочатку праву руку з пляшкою, а потім ліву. 

Вправа № 7: у Вас є маленькі діти? Тоді, напевно, є невеликий гумовий м'яч. Коли ви сидите в кріслі, то, тримаючись за його підлокітники і не відриваючи п'ять від підлоги, поставте ступні з  м'ячем вертикально, стежачи за тим, щоб м'яч не скочувався на підлогу. Опустіть ступні і знову підніміть їх, і так кілька разів. 

А тепер самі придумайте інші вправи - увімкніть фантазію, щоб мозок працював так само активно, як і м'язи. Удачи Вам і красивої фігури! 

Жіночі Штучки з сайту: upDiet.info - Юлія Вірц.

Дивіться далі