Ранкова зарядка? Це просто!


Щоб фігура досягла досконалості, зовсім не обов'язково мучити себе цілу добу. Присвяти 10 хвилин на день таким вправам - і тіло придбає приголомшливу форму. У будь-якому випадку, чи будеш ти схуднути або просто бажаєш зміцнити м'язи, фізичне навантаження не буде зайве. До того ж ранкові вправи заряджають енергією на весь день, даючи відчуття, що ти здатна на все!
Обличча i шия

Покорчі пики перед дзеркалом. Напруж лицьові м'язи: щільно закрий очі і стисни губи. Через кілька секунд широко розкрій очі і посміхнися на весь рот, але так, щоб зуби були стиснуті. Ви відчуй, як напружилися м'язи шиї. Побудь в такому положенні несколь-ко секунд, потім розслабся. Повтори обидвi вправи ще по два рази. Тобі може здатися це дурним, але, по-вір, це діє.

Руки i груди

Розведи руки в сторони на рівні плечей. Зігни руки в ліктях, так, щоб кисті опинилися на рівні грудей, потім повернися у вихідне положення. Повтори 20 разів.
Ноги на ширині плечей. Зігни руки в ліктях і з'єднай долоні на рівні грудей. Швидкими, короткими рухами намагайся штовхати лікті один до одного. Повтори вправу 15-20 разів.

Талія

Ляж на спину, руки вздовж тiла. Підніми  випрямлені ноги, верхню частину тiла і руки, так, щоб кисті торкнулися пальців ніг. Лише сідниці повинні залишатися на підлозі. Повтори 10 разів.

Живіт

Ляж на підлогу в тій же позиції. Підніми обидві ноги перпендикулярно підлозі і зігни їх в колiнах. Тепер, тримаючи витягнуті якнайдалі руки, плавно розгойдуй верхню частину тіла, попередньо відірвавши її від підлоги - 15 см вперед і стільки ж назад. Виконайте 20 разів.

Сідниці

Ляж на ліжку на живіт, руки вздовж тiла. Напруж ноги, потім підніми ліву якомога вище і рахуй до п'яти. Опусти. Підніми праву. Виконуючи вправу, намагайся тягнути носок. Повтори по 10 разів кожною ногою.

Ноги

Ляж на правий бік, подопри голову зігнутою в лікті рукою. Підніми випрямлену ліву ногу якомога вище, рахуй до десяти. Повтори ще два рази.  Три рази повтори вправу з правою ногою.

Загальне тренування

Щоб закріпити ефект вправ, встань навшпиньки (ноги разом) і витягни руки перед собою. Повільно згинай коліна, поки сідниці не торкнуться кісточок. Повернись в колишнє положення. Повтори вправу п'ять разів як можна повільніше.

А тепер можеш з чистою совістю освіжитися: прийняти душ і приступати до заслуженого сніданку (але не переборщи з білковою їжею - інакше, як на дріжджах, почнуть рости м'язи).

Дивіться далі