Гречано-кефірна дієта

Гречано-кефірна дієта не вимагає голодування. Вона може тривати 1 - 2 тижні. Її можна повторювати заново з мінімальним інтервалом в місяць після виходу. Дієта дозволяє позбутися від 7 до 12 кг зайвої ваги, очистити організм від шлаків і нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту.

Під час гречано-кефірної дієти потрібно їсти тільки гречку без масла, стільки, скільки хочеться, і випивати 1 л 1%-го кефіру.

Особливість гречаної крупи, в порівнянні з іншими крупами, полягає в  низької кількості вуглеводів. При цьому вона включає в себе достатню кількість білка, вітамінів групи В - В1, В2, В6, вітамін Р, амінокислоти, залізо, йод, калій і фосфор. Додавання гречаної крупи в живильний раціон рекомендовано дієтологами при набряках, анемії, гіпертонії, хворобах нирок. На думку косметологів, гречана крупа живить шкіру, волосся і нігті. Клітковина, що міститься в крупі, сприяє очищенню і прискоренню очищення кишківника, виводить шлаки з організму.

Як молочний продукт, кефір багатий на вітаміни А, В2, В12, містить білок і кальцій. Він рекомендований при різних нездужання, нормалізує роботу травної системи, прискорює виведення шлаків і токсинів, а за рахунок молочно-кислих бактерій усуває процеси гниття в кишечнику. Внаслідок чого стабілізується його робота. Виведення токсинів з організму веде до скорочення проблем зі шкірою та її очищення, сприятливий для печінки.

Регулярні гречано-кефірнi дієти допомагають позбутися від надмірної ваги і повністю очистити організм. Кефірні дієти не завдають шкоди вашому здоров'ю. Не бійтеся худнути і підтримувати форму!
Жіночі Штучки з сайту: Женский сайт inmoment.ru

Дивіться далі