Стрункі ноги за 7 днів

Хочете отримати стрункі ноги швидко? Тоді сбавьте швидкість! У своїй книзі «The Slow Burn Fitness Revolution» тренер Фредерік Хан (Fredrick Hahn) пропонує силу уповільненої дії тренувань вдома. Повторюйте їх двічі на тиждень - і відчуєте різницю через 7 днів.
Присідання з упором на дверну ручку 

Мета: сідниці, чотириглава, підколінні сухожилля. 

Поставте таймер на 100 секунд. Встаньте обличчам до вузького краю відкритих дверей, ноги - окремо, і лавочка для ніг - прямо позаду вас. Візьміть у кожну руку по дверної ручки, при цьому руки тримайте прямо. Повільно порахуйте до 10, опустіть тіло до дотику з табуретом (але не сідайте на нього!). Зробіть паузу, знову порахуйте до 10, потім підніміться. Повторюйте, поки є час. 


Підйоми ніг лежачи на боку 

Мета: сідниці, зовнішня поверхня стегна. 

Встановіть таймер на 100 секунд. Ляжте на правий бік, ноги випрямити, голову притримуйте правою рукою. Зігніть праву ногу в коліні і покладіть ліву руку на підлогу перед собою для підтримки. Порахуйте до 10 і підніміть ліву ногу над підлогою під кутом 80 градусів. Напружте м'язи стегон і сідниць; рахуте до 10, залишаючись в такому положенні. Потім опустіть ногу. Повторюйте, поки час не закінчиться; перекиньтеся на інший бік, виконайте те ж саме іншою ногою протягом 100 секунд. 

Скручування ніг 

Мета: підколінні сухожилля, ікри 

Поставте таймер на 100 секунд. Зафіксуйте вагу в 0,5 кг на одній щиколотки, потім встаньте на ноги. Тримайте руки прямо і, нахиляючись вперед, покладіть обидві руки на 30-сантиметрову лавочку, що стоїть попереду вас. Повільно порахуйте до 10, підніміть обтяжену ногу, спрямовуючи кісточку до сідниці. Зупиніться, напружте коліно і опустіть ногу. Повторюйте, поки час не закінчиться; поміняйте ногу. 

Підйоми

Мета: ікри 

Встановіть таймер на 100 секунд. Встаньте обличчам до стіни, ноги на ширині плечей, ступні паралельно. Покладіть згорнутий рушник під ступні, далі зіпріться долонями об стіну для підтримки. Повільно порахуйте до 10, підніміть ступні вгору так, щоб тільки пальці ніг стосувалися рушники. Зупиніться, напружте ікри, порахуйте до 10 і повільно опустiться. Повторюйте, поки є час. 

Продукція для струнких ніг 

Щоб підтримати тонус ніг, не схильних до пітливості, спробуйте один з цих засобів: 

• Сонцезахисний підтягаючий гель для ніг Biotherm Sunfitness Leg Shaping Gel, що зміцнює і зберігає засмагу 

• Масло для тіла з ефектом шовку Lancôme Body-Silkening Dry Oil надає шкірі золотисте мерехтіння 

• Тонізуючий крем для ніг Nu Visage Restorative Leg Crème вирівнює шкіру і зменшує видимість вен 

• Спрей для тіла Tony & Tina Tinting Body Spray, що містить екстракт банана і папайї для пом'якшення ніг

Дивіться далі