Модні джинси - вибираємо правильно

В даний час навряд чи знайдеться така дівчина чи жінка, у якої в шафі не виявиться пари штанів, а саме джинсів. Цей предмет одягу досить міцно увійшов в наше життя і разом з сукнями та спідницями користується не меншою популярністю у жіночої половини людства. Тому якщо  ви вирішили оновити свій гардероб, то вибираючи модні джинси обов'язково ознайомтеся з тим, які моделі будуть популярні в наступному сезоні.
Модні джинси - покрій 

У цьому році в моду знову входить чоловічий крій брюк - вільний і досить комфортний. Але не варто переживати любителькам вузьких джинсів. Хоч це і не новинка сезону, але залишати вершину популярності дана модна тенденція найближчим часом не збирається.
На піку моди також знаходяться джинси-кльош - мішкуваті, з великими або низькими кишенями, суперширокi. Найбільш модними є джинси-кльош від стегна, тобто широкі по всій довжині. Носити такi джинси краще всього з високими підборами, що візуально подовжить ноги і створить бездоганну лінію стегна. Модні джинси - вибираємо правильно 

Вибираючи собі джинси, завжди пам'ятайте одне просте правило - модель повинна приховувати недоліки вашої фігури і підкреслювати достоїнства. Тому модницям невисокого зросту перевагу слід вибрати прямі,  розкльошені джинси, а високим - відмовитися від кльош.  

Модні джинси з корсетом (ще одна новинка цього року) вдало підкреслять вашу талію, зроблять силует більш жіночним.
Не варто забувати і про такi моделi, як джинси-дудочки і джинси-банани. А якщо у вас є пара зайвих кілограм, відмовтеся від брюк з накладними кишенями і додатковими деталями і зупиніть свій вибір на моделі з високим поясом і прямим спуском. 


Модні джинси - колір 

Якщо говорити про модну колірну гаму, то перевагу варто віддати класичному синьому, а також усім його відтінкам. Далі  сірий, чорний колір, і світлі тону - блідо-блакитний і потертий білий. Джинси таких кольорів універсальні, вони підходять буквально до всього. Модні джинси - декор 

Що стосується декору, то тут йде відмова від яскравих, що викликають деталей. Це відноситься не тільки до страз та намист, але й до напилення блисками і щедрою вишивкою. У моду входять такі елементи як прорізи, потертості, декоративні шви, розмиті абстрактні малюнки. Прикрас повинно бути якомога менше. Вдалих Вам покупок!

Жіночі Штучки з сайту: spletnicam.ru

Дивіться далі