Зачіски: стиль і мода волоссяЧи вважаєте ви, що модні зачіски і модні стрижки - це один з важливих аспектів стильного образу?  Завжди, в усі часи модні зачіски і модні стрижки грали величезну роль, особливо для жінок. Модельєри і дизайнери, створюючи чергові стильні правила, не обійшли стороною і модні зачіски.

Отже, що являють собою модні зачіски для жінок?


Модні зачіски з начосом 


У цьому сезоні модні зачіски відповідають девізу «чим вище, тим краще»! У моду входять зачіски з великим начосом. Можна сказати, що зачіски представляють собою складні підняті споруди з волосся. 

  

Зачіски: гульки i вузли 

Гладко причесаний верхній шар волосся і різноманітно укладені кінці, наприклад в гульки, своєрідний вузол з додаванням великих завитків, які врегулюють форму зачіски, зроблять вас наймоднішою. Різноманітні гульки і вузли - це самі модні зачіски для довгого волосся. 

  

Модний кінський хвіст 

Володаркам густих і тяжких волосся модельєри запропонували саме просте, але модне рішення - кінський хвіст, піднятий високо на потилиці. Все нове - це добре забуте старе, так і знову актуальна в модному сезоні зачіска кінський хвіст, яка бере свій початок у далекій юності наших мам. 
  

  
Зачіски - модні коси 

Також модельєри пропонують «модну простоту» - заплести волосся в модні коси, які дозволять дівчатам робити модні зачіски в домашніх умовах без особливих зусиль. Погодьтеся, що проста коса з довгого волосся може виглядати дуже ефектно, а для того, щоб зробити модну зачіску самостійно, достатньо лише кількох хвилин. 

  

  
Мода на зачіски: об'ємне волосся 

Якщо вам подобаються розпущене волосся, але начісування ви теж захочете спробувати - вперед, модні зачіски пропонують експерименти з об'ємом! Модельєри дозволили модницям вибирати, що ж їм найбільше підходить. Розпущене волосся, розібрані на прямий проділ і підняті начосом біля коріння, виглядають трохи грубо, але якщо ви відчуваєте, що це саме ваш стиль, то сміливо експериментуйте. 

  

Простота та природність зачіски 

Стилісти привели декілька порад жінкам, які хочуть зробити собі модні зачіски, щоб бути на хвилі модних тенденцій. Отже, прийміть душ, розчешіть волосся, зробіть правильний рівний проділ і злегка збийте волосся рушником, давши кінчикам лягти в природні форми. Зачіска вийде пишною, природною і модною, особливо якщо колір вашого волосся є натуральним. Якщо вам подобається відображення в дзеркалі, то обов'язково зверніть увагу на всі модні зачіски! 
  

    
Високі зачіски - головний напрямок моди 

На модних показах модельєри представляли зачіски самих різних стилів і напрямів: від готичного стилю до Іст-Сайда. Головною сполучною ланкою між напрямками є велика висота зачіски, обсяг і начісування. Ця ідея відразу сподобалася модницям-знаменитостям, які із задоволенням втілили її в своїх стильних образах. 
  

  
Стиль і гладкість волосся

Для противників радикальних ідей модельєри та стилісти запропонували гладкість волосся, зібраних у хвіст, з боковим проділом або взагалі без нього. Також якщо ви не будете збирати волосся у хвіст, а просто гладко зачешете  і дозволите їм вільно обрамляти плечі, то такі зачіски  також будуть виглядати модно і стильно. 
  


Ретро зачіски 60-х років - великі локони зачіски знову в моді 

Модною тенденцією є зачіски в стилі ретро або зачіски 60 - 70-х років, основою яких є великі локони. Модельєри особливо рекомендують подібні ретро зачіски власницям довгого і прямого волосся, тому що, додавши в зачіску завиті великі локони, можна легко додати образу жіночність і, безумовно, актуальність 
  

   
Жіночі Штучки з сайту:  Брові.net  -  Ольга Тіунчік

Дивіться далі