Як схуднути на 10 кг?


10 кг - це, безумовно, складне завдання, тому потрібно запастися терпінням. Швидше ваше схуднення буде схоже на марафон, ніж на 100-метрівку. Постійною умовою вашої дієти для схуднення повинні стати низька калорійність і здорове харчування, без надто великих жертв, які ви не в силах принести.
Ось кілька порад, які допоможуть вам скинути 10 кг: 

- Знайдіть однодумців: не обов'язково вдаватися до послуг лікаря-дієтолога, якщо ви відчуваєте себе чудово, але вам просто необхідна компанія! Знайдіть друга або колегу, який розділить вашу дієту і  ідею схуднути, і ваші шанси скинути кг у багато разів зростуть. 

- Не поспішайте: як уже згадувалося вище, це марафон, а не забіг на коротку дистанцію. Вам для схуднення потрібен час, тому в ідеалі треба  худнути 1 кг на тиждень

- Скажіть "Прощавай" цукеркам та ковбасам: це просто необхідна жертва, яку можна підсолодити 1-2-ма порціями нежирного морозива на тиждень, яке ви можете з'їсти. Але ковбасi, копченому м'ясу та цукеркам потрібно сказати "Прощавай". 

- Рибі - "Так!": Хай ваше дієтичне меню рясніє рибними стравами, головне - уникати смажених страв, щоб не звести нанівець всю користь рибних продуктів. 

- Фізичні вправи для схуднення: знайдіть свої кросівки що припадають пилом під диваном, і почніть ходити, а потім бігати. Складіть свою фітнес-програму, яка допоможе вам худнути. 

- Наведіть порядок у холодильнику: Геть спокуси! Позбудьтеся від усього того, що заборонено дієтою і містить багато калорій - таких продуктів, як шоколад, ковбаса і т.д. Ніколи не купуйте продукти на порожній шлунок! 

- Не пропускайте прийоми їжі: Краще харчуватися частіше (не менше 5 разів на день), але невеликими порціями. Так ви зможете витримати дієту і уникнути переїдання. 

- Дотримуйтесь режиму дієтичного харчування: сніданок та обід повинні бути більш поживними, перекушування і вечеря - легкими і багатими овочами. Дивіться далі